KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blyerts 11697429

nr 1169 7429

Fredrik Westin

(1782-1862)

Blyerts, Fredrik Westin (1782-1862), signerad och daterad 1821,15x11 cm

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 19 mars 2018
kl 19:36:47